play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Chorzów: Tragiczny pożar kiosku. Policjanci po służbie pomagali gasić ogień

today17 stycznia 2020

Background

Tragiczny pożar kiosku przy ulicy Wolności w Chorzowie. W akcję gaszenia pożaru zaangażowali się policjanci wracający z pracy.Niestety, w płomieniach śmierć poniosła jedna osoba, a druga trafiła do szpitala.

Płonący kiosk. To właśnie zauważyli policjanci wracający ze służby jadąc ulicą Wolności w Chorzowie. Gdy dotarli na miejsce, zauważyli obok płonącego budynku poparzonego mężczyznę, który powiedział im, że w środku może znajdować się jego kolega. Policjanci powiadomili odpowiednie służby, a sami podjęli akcję gaśniczą. Niestety, z uwagi na drewnianą konstrukcję kiosku, nie udało im się stłumić ognia. Jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej, udzielili poparzonemu mężczyźnie pomocy przedmedycznej oraz doprowadzili do przesunięcia najbliżej zaparkowanych pojazdów.

Gdy na miejsce przyjechali strażacy, ugasili pożar i znaleźli we wnętrzu budynku zwłoki. Teraz śledczy ustalają tożsamość ofiary. Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która określi dokładną przyczynę śmierci. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny. Śledczy szczegółowo badają teraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content