play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Chorzów: Umierała na ulicy i została OKRADZIONA

today1 lutego 2021

Background

Policjanci z Chorzowa poszukują złodziejki, który wykorzystała dramatyczną sytuację do której doszło na ulicy Krzywej w Chorzowie.

Sytuacja miała miejsce w ubiegłą sobotę, 30 stycznia. Na ulicy Krzywej w Chorzowie zasłabła 72-letnia kobieta. Na miejsce został wysłany zespół ratownictwa medycznego. Chorzowiankę trzeba było reanimować. Niestety mimo długotrwałej akcji ratunkowej kobiety nie udało się uratować.

Fot. Policja Śląska/Chorzów

Na tym jednak nie koniec. Okazało się, że w trakcie prowadzonych przez ratowników działań mających na celu ratowanie życia kobiety, ktoś… ukradł jej torebkę. Mundurowi przybyli na miejsce zgonu i przyjęli zgłoszenie o kradzieży. To, że kobieta wychodząc z domu miała przy sobie torebkę potwierdziła w swoich zeznaniach rodzina denatki. Całkowitą pewność, że doszło do kradzieży policjanci zyskali na podstawie nagrań, na których widać jednoznacznie, że torebkę denatki z miejsca zdarzenia zabrała inna kobieta.

Policja zajmuje się badaniem okoliczności tego zdarzenia i apeluje: Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać kobietę  lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jej tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami II komisariatu w Chorzowie pod nr tel. 47 85 456 10, lub pod adresem e-mail: kp2@chorzow.ka.policja.gov.pl

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content