play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Chorzów: Zaatakował nożem mężczyznę, a wcześniej okradł sklep

today15 kwietnia 2020

Background

Zaatakował nożem mężczyznę, a wcześniej okradł sklep. To sytuacja z Chorzowa, gdzie 18-latek zaatakował w centrum miasta. Najpierw okradł sklep, a gdy jeden z klientów usiłował go zatrzymać, młody mężczyzna wyciągnął noż i ugodził nim 35-latka.

Do zdarzenia doszło w centrum Chorzowa. Około 19:30 do jednego ze sklepów w rejonie rynku weszły trzy osoby i po chwili go opuściły. Tedy jeden z klientów zwrócił uwagę właściciela, że osoby te chyba ukradły coś ze sklepu. Właściciel wybiegł za nimi i próbował ich złapać, a do pościgu dołączyło się jeszcze dwóch mężczyzn. W pewnym momencie udało im się chwycić jednego ze sprawców. Wtedy 18-latek wyciągnął nóż i ugodził 35-letniego mężczyznę.

O całym zdarzeniu zostali poinformowani policjanci prowadzący kontrolę centrum przesiadkowego w Chorzowie. Podbiegł do nich mężczyzna i poinformował, że przed chwilą na rynku młody mężczyzna ugodził nożem innego mężczyznę. 18-latek został zatrzymany na ul. Kościuszki. Usłyszał już zarzuty, decyzją sądu trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu nawet 25-letni pobyt w więzieniu.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content