play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Jakie oferuje atrakcje?

today5 grudnia 2020

Background

Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy w sieci. Jakie oferuje atrakcje? W sobotę 5 grudnia br. wystartował wirtualny Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy. Platforma jest dostępna pod adresem http://jarmark.chorzow.euhttp i do 24 grudnia br. będzie oferowała wiele atrakcji. 

Chorzowski Jarmark Bożonarodzeniowy w sieci. Jakie oferuje atrakcje? – Niestety w tym roku, z powodu pandemii koronawirusa, nie spotkamy się jak ostatnio na jarmarku na rynku. Taką decyzję, mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców, gości i wystawców, podjąłem z odpowiednim wyprzedzeniem. Mam jednak nadzieję, że ta wirtualna odsłona jarmarku da namiastkę jarmarkowej atmosfery i umożliwi Państwu zapoznanie się z ciekawą ofertą wystawców – mówi Andrzej Kotala, Prezydent Chorzowa.
Jarmark online jest platformą, łączącą wystawców z mieszkańcami. To wirtualne, świąteczne miasteczko z ponad dwudziestoma domkami. Klikając, można zapoznać się z wystawcami, dowiedzieć się o ich działalności i zobaczyć ich wyroby – rękodzieło, gadżety, ale też produkty gastronomiczne. Klikając w „aniołka” włącza się świąteczna muzyka, a dla najmłodszych przygotowano śpiewnik wraz z kolorowankami do ściągnięcia. Są też pamiątkowe zdjęcia z zeszłorocznego jarmarku, a klikając na domek z logiem Chorzowa, będzie można wziąć udział w konkursach z nagrodami. Do 24 grudnia Urząd Miasta w Chorzowie planuje jeszcze kilka jarmarkowych atrakcji związanych z konkursami, kolędami czy lodowiskiem. Warto zatem zaglądać do wirtualnej wioski bożonarodzeniowej regularnie.

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content