play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Cieszyn: Kolejny pożar w tym samym miejscu! Mieszkańcy są przerażeni!

today16 września 2021

Background

Kolejny pożar w tym samym miejscu. Mieszkańcy ulicy Zamkowej w Cieszynie są przerażeni. Ogień pojawił się w kamienicy już drugi raz w tym tygodniu!

Do wybuchu pożaru przy ulicy Zamkowej doszło wczoraj późnym wieczorem. Strażacy otrzymali informację o 22:34. Według relacji zgłaszającego w budynku pojawiło się silne zadymienie. Jeszcze przed przyjazdem strażaków z kamienicy ewakuowała się 3-osobowa rodzina. Po pojawieniu się na miejscu ekipy gaśniczej stwierdzono pożar  wejścia do mieszkania znajdującego się na parterze. Jak przekazuje dyżurny śląskich strażaków do ugaszenia ognia podano jeden prąd wody. Na razie nie wiadomo jak doszło do pożaru.

To już kolejny pożar, do którego doszło w zabudowaniach przy Zamkowej w Cieszynie. O groźnej sytuacji w tym miejscu informowaliśmy w miniony poniedziałek. Wówczas ogień pojawił się tam po godzinie 20:00 w jednym z mieszkań na parterze. Jak informują służby, w zdarzeniu ucierpiały wówczas 3 osoby. Byli to lokatorzy innych mieszkań. Z objawami podtrucia wszyscy trafili do szpitala. Wciąż nie są znane przyczyny zaprószenia ognia. Okoliczności zdarzenia ustalają policja i biegli.

fot.: OSP Cieszyn-Pastwiska /facebook

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content