play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Zagłębie

Czeladź: Uliczna sprzeczka zakończona tragedią

today24 sierpnia 2020

Background

Uliczna sprzeczka zakończona tragedią. Zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci 68-letniego mieszkańca Czeladzi usłyszał 38-letni mężczyzna. Powodem kłótni miało być zwrócenie uwagi starszemu mężczyźnie na opryskliwe zachowanie. 68-latek pomimo udzielonej mu pomocy medycznej zmarł.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w miniony czwartek kilka minut przed godziną 12.00 na ulicy Szpitalnej w Czeladzi. Wiadomo, że 38-letni mieszkaniec miasta był świadkiem opryskliwego zachowania starszego mężczyzny wobec przebywających w pobliżu kobiet. Mężczyzna zwrócił uwagę 68-latkowi, co spotkało się z jego agresywną reakcją.

Pomiędzy mężczyznami wywiązała się najpierw ostra wymiana zdań, która zakończyła się ostatecznie szamotaniną. W pewnym momencie uderzony w twarz 68-latek upadł na maskę zaparkowanego przy ulicy samochodu i stracił przytomność. Mimo podjętej próby reanimacji, nie udało się przywrócić czynności życiowych u starszego mężczyzny. 38-latek został zatrzymany na miejscu zdarzenia. Jego dalszym losem zajmie się sąd i prokurator.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content