play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Częstochowa: Dotkliwie pobili i okradli mężczyznę, który zwrócił im uwagę

today14 kwietnia 2020

Background

Dotkliwie pobili i okradli mężczyznę, który zwrócił im uwagę. Mowa o 33 i 32-latku, którzy zaatakowali mieszkańca jednej z kamienic po tym, jak zwrócił jednemu z nich uwagę, by nie załatwiał potrzeby fizjologicznej w bramie. Napastnicy uderzali go i kopali po całym ciele, a następnie okradli.

Do zdarzenia doszło w centrum Częstochowy, kiedy 42-letni mieszkaniec kamienicy zauważył dwóch nieznanych mu mężczyzn, którzy weszli do bramy, prowadzącej na teren posesji. Jak się okazało, jeden z nich chciał załatwić potrzebę fizjologiczną. Mężczyzna zwrócił mu uwagę, co wzbudziło agresję obu mężczyzn. Wtedy 33-latek i jego rok młodszy kolega bez słowa zaczęli go atakować – uderzali w głowę, a gdy się przewrócił, kopali go po całym ciele. Gdy 42-latek przestał się bronić, ukradli mu zegarek i uciekli.

Policjanci zatrzymali sprawców: 33-latek to znany policjantom przestępca, który dopuścił się rozboju w warunkach recydywy. Teraz w więzieniu może spędzić nawet 18 lat. 32-letni mieszkaniec Częstochowy został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content