play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Częstochowa: Policja zatrzymała trzy osoby, które posiadały narkotyki

today1 lutego 2022

Background

W ręce policjantów z Częstochowy wpadły trzy osoby odpowiedzialne za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 2,5 tys. działek dilerskich.

Najpierw nieumundurowani funkcjonariusze zatrzymali do kontroli samochód osobowy. Jeden z pasażerów zachowywał się nerwowo, co zwróciło uwagę stróżów prawa. Okazało się, że 17-latek ukrył w kieszeni słoik z suszem, gdzie znajdowało się 10 działek dilerskich.

Tego samego dnia policjanci namierzyli kolejne narkotyki również podczas kontroli drogowej. Tym razem w ich posiadaniu był 27-letni kierowca. Miał on przy sobie kilka działek marihuany. Obu mężczyznom grozi po 3 lata pozbawienia wolności.

Trzecie zatrzymanie nastąpiło dzień później. Tym razem sprawa była poważniejsza. Funkcjonariusze kryminalni namierzyli 38-latka, który mógł posiadać znaczne ilości niedozwolonych substancji. Mundurowi zdecydowali się na przeszukanie jego mieszkania. W wyniku działania policjanci zabezpieczyli ponad 2,4 tys. działek białego proszku substancje psychotropowe.

Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: Wojciech Czaputa


0%
Skip to content