play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozrywka

Czy są tutaj fani planszówek? W Spodku odbędzie się festiwal gier!

today27 stycznia 2020

Background

Planszówki w Spodku to stosunkowo nowy festiwal gier. Pierwsza jego edycja odbyła się 2018 roku. Ze względu na ciepłe przyjęcie ze strony graczy i wydawców gier, w 2020 roku zaplanowano aż dwie kolejne edycje. Najbliższe wydarzenie odbędzie się w dniach 1-2 luty 2020 – oczywiście w katowickim Spodku.

 

Podobnie jak w poprzednich latach antresola Spodka wypełni się dziesiątkami stołów do gry, a na uczestników festiwalu czekać będzie ogromna biblioteka gier wyposażona w ponad 600 tytułów, w tym wiele klasyków, ale też i nowości. Festiwal skierowany jest do każdego, bez względu na wiek czy doświadczenie w grach. Przez dwa dni (sobota i niedziela) każdy będzie mógł przyjść i grać – zarówno zaawansowani gracze, jak i początkujący. Można przyjść samemu, z przyjaciółmi albo z całą rodziną!

 

 

Na uczestników Planszówek w Spodku czekać będą też wydawcy z całej Polski, którzy przyjadą zaprezentować najnowsze gry ze swojej oferty.

Podczas wydarzenia będzie można zagrać w najciekawsze prototypy początkujących autorów, wziąć udział w sesjach RPG pod okiem najlepszych mistrzów gry, czy powalczyć o nagrody w turniejach.

Więcej informacji na temat wydarzenia znaleźć można na profilu organizatora: http://www.facebook.com/ludiversum/ oraz w Facebookowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/431677404429296/

DATA FESTIWALU: 1-2 lutego 2020

GODZINY FESTIWALU:

Sobota 10.00-20.00

Niedziela 11.00-19.00

MIEJSCE: Spodek, al. Korfantego 35, Katowice

BILETY:

1-dniowe: normalny 16 zł / ulgowy* 8 zł

2-dniowe: normalny 24 zł / ulgowy* 12 zł

Dzieci (do 6 lat): wstęp bezpłatny

*Bilety ulgowe przysługują dzieciom do 18. roku życia oraz emerytom – w obu przypadkach za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek.

Bilety do nabycia na wejściu przez cały czas trwania wydarzenia.

STRONA WWW: www.planszowkiwspodku.pl

Fot: www.facebook.com/ludiversum/

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content