play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Czy uda się uzbierać na wannę do porodu? Mobilizacja w Mikołowie

today26 sierpnia 2020

Background

Czy uda się uzbierać na wannę do porodu? Mobilizacja w Mikołowie. Już w najbliższą sobotę 29 sierpnia br. finał akcji „Zbieramy kilometry na pomoc szpitala w Mikołowie”.  Do kilku dni biegacze, kolarze i osoby spacerujące z kijkami  „Zbierają km na pomoc Centrum Zdrowia w Mikołowie”. Podsumowanie  odbędzie się 29 sierpnia na boisku KS Kamionka (szczegóły na załączonym plakacie). Odbędzie się tam charytatywna impreza rekreacyjno-sportowa wspierająca Centrum Zdrowia w Mikołowie. Od 15.00 m.in. charytatywny mecz piłkarski, nauki nordic walking.

Czy uda się uzbierać na wannę do porodu? Mobilizacja w Mikołowie. Od 21.08 trwa akcja zbierania kilometrów w jednej z 3 aktywności: marsze Nordic Walking, bieganie, kolarstwo.
To, oprócz przyjemności z aktywności, zbiórka środków na zakup wanny porodowej na rzecz Centrum Zdrowia w Mikołowie w ramach akcji Kobiety Kobietom.
Zebrane w te sposób środki zostaną przeznaczone na zakup wanny do porodów w wodzie, realizując tym samym zapisy najwyższego standardu opieki okołoporodowej Oddziału Ginekologiczno-Położniczego mikołowskiego Szpitala powiatowego.  W trakcie sobotniej imprezy należy przestrzegać obowiązujących zaleceń sanitarno-epidemiologicznych.
Co trzeba zrobić, aby pomóc? Zasady są proste:
2. Przelej dowolną kwotę na konto zrzutki:
https://zrzutka.pl/mxvrs6
z dopiskiem: „biegnę z pomocą” lub „maszeruję z pomocą” lub „roweruję z pomocą” – w zależności od rodzaju aktywności.
Jeżeli bierzesz udział w kilku aktywnościach – wypisz wszystkie
3. Prześlij potwierdzenie wpłaty na k.blaszczyk-drozdz@wp.pl
4. Pobiegnij, maszeruj, jedź na rowerze – gromadź swoje przebyte kilometry przez 7 dni od 21.08.2020 do 28.08.2020 a podsumowanie wyników z informacją której aktywności dotyczą umieść w tabelach wyników lub prześlij na maila k.blaszczyk-drozdz@wp.pl
Dla osób które zgromadzą największą ilość kilometrów w każdej z aktywności przewidziano nagrodę !
Podsumowanie akcji nastąpi podczas Imprezy Charytatywnej w dniu 29.08.2020 r.
UWAGA! Możliwe będzie również zasilenie Puszki Charytatywnej bezpośrednio podczas CHARYTATYWNEJ IMPREZY SPORTOWO-REKREACYJNEJ KAMIONKA dnia 29.08.2020 na boisku KS Kamionka, ul. Dolina Jamny

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content