play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Dąbrowa Górnicza: Był poszukiwany i wpadł przez gwałtowne ruszenie

today12 stycznia 2022

Background

Kolejna osoba poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości wpadła w ręce policji. To niejedyny problem jaki przysporzył sobie mieszkaniec Dąbrowy Górniczej.

Podczas standardowego patrolu w okolicach ul. Legionów Polskich na radarze policji znalazł się samochód marki Volkswagen. Na widok mundurowych kierowca pojazdu gwałtowanie ruszył, przez co funkcjonariusze dokonali natychmiastowego zatrzymania.

Policjanci podeszli do pojazdu, a ich oczom ukazał się dobrze znany 28-latek. Sprawdzenie danych w systemie potwierdziło, ze mężczyzna jest poszukiwany celem odbycia kary dwóch lat więzienia za przestępstwa narkotykowe. Dodatkowo nie miał on uprawnień do kierowania pojazdem. Mundurowi mając to wszystko na uwadze postanowili jeszcze dokładniej sprawdzić mieszkańca Dąbrowy Górniczej. Znaleźli przy nim 16 działek dilerskich marihuany.

Kierowca po nocy spędzonej w areszcie został doprowadzony do zakładu karnego do odbycia zaległej kary. Za swoje nowe przewinienie ponownie stanie przed sądem. Grozi mu dodatkowy rok więzienia.

Autor: Wojciech Czaputa


0%
Skip to content