play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

DAMSKI BOKSER z Bytomia musi opuścić mieszkanie. Grozi mu do 5 lat więzienia

today13 lipca 2021

Background

27-letni mieszkaniec Bytomia odpowie za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją partnerką. Mężczyzna na szczęście został zatrzymany przez policjantów z komisariatu II. Grozi mu nawet 5 lat więzienia. Decyzją prokuratora musi opuścić mieszkanie zajmowane z pokrzywdzoną. W dodatku został objęty zakazem zbliżania się do niej i dozorem policyjnym.

W ubiegła środę policjanci z komisariatu II zostali wezwani na interwencję do mieszkania przy ulicy Pułaskiego w Bytomiu. Na miejscu stróże prawa zastali 26-letnią lokatorkę oraz jej agresywnego i nietrzeźwego męża.

Kobieta poinformowała mundurowych, że jej partner od dłuższego czasu znęca się nad nią psychicznie i fizycznie bijąc ją i poniżając.

Domowy oprawca został zatrzymany i trafił do aresztu. Decyzją prokuratora musi opuścić mieszkanie zajmowane z pokrzywdzoną. Został objęty zakazem zbliżania się do niej i dozorem policyjnym. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu kara 5 lat więzienia.

To już niestety nie pierwszy przypadek znęcania się pijanych, sfrustrowanych życiem mężczyzn nad słabszymi fizycznie i często też psychicznie partnerkami.

Fot: Zdjęcie poglądowe

Autor: Weronika Manowska


0%
Skip to content