play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Darmowe wejściówki do Parku Wodnego

today22 lipca 2020

Background

Park Wodny w Tarnowskich Górach rozdaje darmowe wejściówki. Zaczęło się od biletów do miejskich podziemi – Sztolni Czarnego Pstrąga i Zabytkowej Kopalni Srebra, które rozdał mieszkańcom miasta magistrat. Teraz przyszedł czas na wodne rozrywki.

Rozdali już darmowe wejściówki do tarnogórskich podziemi – akcja się udała więc idą za ciosem. Teraz podobną akcję chce zorganizować Par Wodny w Tarnowskich Górach, który w poniedziałek uruchamia wakacyjną promocję obejmującą wejście na nowo otwarty wodny plac zabaw.

To bardzo fajna akcja zorganizowana przez Urząd Miejski w Tarnowskich Górach wspólnie ze Stowarzyszeniem, by przypomnieć o tej dacie 1 526, czyli przyznania praw miejskich dla miasta Tarnowskie Góry. My także z nową atrakcją, żeby ją przedstawić tazngórzanom. Chcemy się do tego przyłączyć. Od przyszłego tygodnia chcemy udostępnić również 1 526 biletów 2-godzinnych dla mieszkańców Tarnowskich Gór. Będzie to wyglądało trochę inaczej. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Należy rejestrować się przez stronę internetową a wejściówki będą do odbioru w kasach – mówił Michał Fajer, prezes Parku Wodnego w Tarnowskich Górach.

Akcja startuje w poniedziałek o godzinie 10.00. Na jednego mieszkańca przypadać będą maksymalnie 2 bilety.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content