play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Darowizn jest coraz mniej. Schroniska apelują o pomoc!

today12 maja 2020

Background

Czas epidemii daje się również we znaki schroniskom dla zwierząt. Przekazywanych darowizn jest coraz mniej, a psy i koty muszą jeść i leczyć się.

Dlatego coraz częściej słyszymy apele o wsparcie finansowe, bo te wolontaryjne na ten moment jest niemożliwe:

 

  • cover play_arrow

    Darowizn jest coraz mniej. Schroniska apelują o pomoc! Redakcja Radia Piekary

 

Mówi naszej reporterce Dorota Smyła ze Stowarzyszenia Przyjaciół Bezpańskich Zwierząt „Cichy Kąt” w Tarnowskich Górach. Liczy się każda złotówka i nawet najmniejsze wsparcie rzeczowe. O potrzebach azylu dla zwierząt Cichy Kąt przeczytacie między innymi na ich stronie i profilu facebookowym.

Czytamy tam między innymi:

PROSIMY O POMOC W ZAKUPIE KARM SPECJALISTYCZNYCH DLA NASZYCH PSÓW!
Berni to prawdziwy optymista. Pogodny wyraz pyszczka i żartobliwe usposobienie – tak to cały on!
Z żalem patrzymy jak ten pogodny staruszek próbuje pokonać niedołęstwo i zapanować nad odmawiającymi posłuszeństwa tylnymi łapkami… Bez karmy Royal Canin Veterinary Diet – Mobility C2P+ oraz suplementów typu Atrhrovet nie wyobrażamy sobie jego funkcjonowania.
W imieniu Berniego bardzo prosimy o zakupienie dla niego oraz jego kolegów w podeszłym wieku, którzy mają podobne problemy, tej specjalistycznej karmy. Berni, Napi, Toro, Mentor to duże psy i sporo karmy zjadają w ciągu miesiąca (około 24kg). Dzięki karmie Mobility C2P+ psy mogą cieszyć się względną sprawnością fizyczną i korzystać ze spacerów. Kup karmę Royal Canin Veterinary Diet – Mobility C2P+ dla Berniego i jego kolegów ze Schroniska „Cichy kąt” w Tarnowskich Górach!
Karmę oraz preparaty na stawy prosimy wysyłać na adres Schroniska: 42-600 Tarnowskie Góry ul. Zagórska 173A lub wesprzeć zbiórkę realizowaną na:
https://www.facebook.com/donate/1056514431414018/. DZIĘKUJEMY!

Fot: fb/Azyl dla zwierząt „Cichy Kąt”

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content