play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Diamentowe urodziny Filharmonii Śląskiej online…

today20 maja 2020

Background

Diamentowe urodziny Filharmonii Śląskiej online… Miała być Wielka Gala Jubileuszowa w Spodku, będzie koncert i kilkugodzinne studio online. 26 maja Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego, dokładnie w rocznicę pierwszego koncertu,  będzie świętować 75. urodziny. Tym razem, wszystko odbędzie się wirtualnie… Z tej okazji Filharmonia szykuje spotkania z artystami, wspomnienia, retransmisje koncertów. Wśród zaproszonych wirtualnie gości, m.in Małgorzata Walewska, Andrzej Lampert, Leszek Możdżer. O 19.00 odbędzie się koncert, który rozpocznie specjalnie skomponowana dla Filharmonii Fanfara Mikołaja Góreckiego. Nie zabraknie kompozycji Ludwika van Bethovena oraz Jana Sebastiana Bacha. 

Diamentowe urodziny Filharmonii Śląskiej online… Od godziny 12.00 na melomanów będzie czekało szereg niespodzianek. Będzie okazja, żeby zajrzeć za filharmoniczne kulisy, dowiedzieć się, co stanie ze zdjęciami filharmoników, którzy byli twarzami kampanii promocyjnej „Usłysz nas”, a fani sceny przy Sokolskiej będą mogli zadawać pytania. Pokażemy historię i wspaniale kreującą się przyszłość Filharmonii– mówi dyrektor Adam Wesołowski, który zaprasza na jubileuszowe obchody:

  • cover play_arrow

    Diamentowe urodziny Filharmonii Śląskiej online… Anna Jurzyca

Wielka Gala Jubileuszowa, która miała się odbyć 26 maja planowana jest na 2 października w Spodku.  W tej chwili nie wiadomo, czy w tym terminie się odbędzie…

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content