play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Diler z Będzina zatrzymany. Duże ilości narkotyków nie trafią do obiegu

today24 stycznia 2020

Background

Diler z Będzina zatrzymany. 35-letni mężczyzna odpowie między innymi za posiadanie oraz wprowadzenie do obrotu narkotyków, za co grozi mu nawet 10 lat więzienia. W trakcie policyjnej akcji 35-latek wpadł z amfetaminą i marihuaną, z których można był przygotować ponad 1000 porcji narkotyku.

Śledczy byli w posiadaniu informacji o 35-letnim mężczyźnie, który może posiadać znaczne ilości substancji psychotropowych. Mężczyzna miał również wprowadzać narkotyki do obieguKiedy w Wojkowicach przy ulicy Sobieskiego policjanci zauważyli Punto, którym jeździł 35-latek, postanowili go zatrzymać.

Mężczyzna na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać. Jego ucieczka nie trwała jednak długo i ostatecznie 35-latek został zatrzymany przez policjantów. W trakcie przeszukania kryminalni znaleźli ponad 100 gramów amfetaminy i prawie 100 gramów marihuany. Narkotykowy diler stanął już przed obliczem sądu, który wydał postanowienie o jego tymczasowym aresztowaniu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków i wprowadzanie ich do obrotu, 35-latek może spędzić w więzieniu nawet 10 lat

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content