play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

DJ na wesele – jak wybrać najlepszą usługę na Śląsku?

today21 kwietnia 2021

Background

DJ coraz częściej odpowiada za oprawę muzyczną wesel. Do jego wyboru składnia atrakcyjny koszt usługi, muzyka w dobrze znanym, przewidywalnym brzmieniu oraz profesjonalne prowadzenie zabawy weselnej, które ma równie duże znaczenie dla przebiegu imprezy, co jakość muzyki.

Ogromne zainteresowanie DJ-ami i ich usługami weselnymi sprawiło, że na Śląsku działa całkiem pokaźna rzesza tych profesjonalistów. Jak spośród nich wyłonić najlepszego DJ-a na wesele?

Profesjonalny DJ na wesele a zakres świadczonych przez niego usług

DJ jest profesjonalistą, który specjalizuje się w doborze repertuaru weselnego, jego zestawieniu w odpowiedniej kolejności oraz odtwarzaniu i miksowaniu z elektronicznych nośników. Oprócz tego, jego nie mniej istotnym zadaniem jest profesjonalne prowadzenie zabawy weselnej, do którego zalicza się zapowiadanie poszczególnych utworów lub ich bloków tematycznych, zapraszanie gości do wspólnej zabawy na parkiecie, prowadzenie zabaw tematycznych i innych atrakcji weselnych oraz dbanie o dobry nastrój i zadowolenie gości. Większość DJ-ów pozwala ponadto na zamawianie wybranych utworów i ich dedykowanie gościom, co samo w sobie stanowi ciekawą atrakcję oraz urozmaicenie zabawy weselnej.

DJ na wesele powinien być profesjonalistą w każdym calu, gdyż to właśnie na nim skupi się cała uwaga gości. Musi dysponować doświadczeniem oraz profesjonalnym sprzętem, które wspólnie zagwarantują najwyższą jakość muzyki. Oprócz tego musi wzbudzać sympatię gości oraz umieć świetnie radzić sobie w każdej sytuacji. Dodatkowym atutem będzie także ładna prezencja oraz obycie sceniczne, dzięki którym DJ stanie się równie atrakcyjny w oczach weselników, co odtwarzana przez niego muzyka. DJ na wesele powinien być wybrany niezwykle starannie, gdyż od jego profesjonalizmu i jakości pracy zależy przebieg całej zabawy weselnej.

Jak ułatwić sobie wybór DJ-a na wesele i podjąć trafną decyzję?

DJ-a na wesele najlepiej szukać online, za pośrednictwem wyszukiwarki lub na łamach popularnych wśród nowożeńców portali ślubnych. Zdecydowana większość profesjonalnych wykonawców, którzy traktują swoją pracę poważnie, posiada własne strony internetowe, na których zapoznać się można z ich ofertą, doświadczeniem oraz zdjęciami z dotychczas prowadzonych imprez weselnych. W pierwszej kolejności warto skupić się na DJ-ach, którzy posiadają co najmniej kilkuletnie doświadczenie oraz specjalizują się głównie w prowadzeniu rodzinnych imprez okolicznościowych, które są wydarzeniami o dość specyficznym charakterze.

Doskonałym miejscem na poszukiwanie profesjonalnego DJ-a są także portale ślubne. Na ich łamach dostępne są wizytówki DJ-ów działających na terenie całej Polski, w tym także Śląska, wraz z cennikiem ich usług, szczegółową ofertą oraz zdjęciami z występów. Wybór DJ-a za pośrednictwem portalu weselnego jest o tyle ułatwiony, że przy każdej wizytówce znajdziemy dodatkowo opinie osób, którzy miały już okazję korzystać z usług konkretnego wykonawcy. Pozwoli to zawęzić grono poszukiwań do wyłącznie najlepszych DJ-ów oraz dokonać najbardziej trafnego wyboru.

Partnerem artykułu jest serwis weselny Weselezklasa.pl – oferujący takie usługi jak dj na wesele śląskie.

Autor: Mateusz Terech


0%
Skip to content