play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Siemianowice Śląskie

Dni Zdrowia Psychicznego – ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty

today4 października 2022

Background

Dni Zdrowia Psychicznego to czas, kiedy specjaliści pomogą przyjrzeć się życiu wewnętrznemu. Chętni mogą zapisać się na warsztaty.

Siemianowickie Centrum Kultury – Zameczek w Siemianowicach Śląskich zamieni się w kameralny ośrodek warsztatowo-konferencyjny dedykowany zdrowiu psychicznemu mieszkańców miasta oraz całej aglomeracji.

Dni Zdrowia Psychicznego – wydarzenie ma dwie części

Warsztaty będą odbywać się 8 października w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego przez Samodzielny Publiczny Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego.

Wydarzenie zostało zaplanowane na dwie równolegle odbywające się części, konferencyjną i warsztatową oraz imprezę towarzyszącą w Muzeum Miejskim. W obu przypadkach przewidziano bezpłatne uczestnictwo mieszkańców miasta i regionu, jednak w przypadku warsztatów, obowiązkowa jest wcześniejsze rejestracja przez formularz internetowy. O możliwości wzięcia udziału zdecyduje kolejność zgłoszenia. Część wykładowa rozpocznie się o godzinie 9.15, a grupy warsztatowe podzielono na grupy poranną i popołudniową. Zapisów można dokonać, klikając w TEN LINK.

Szczegóły dotyczące programu oraz możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu opisano TUTAJ. Wydarzenie zostało objęte patronatem Radia Piekary.

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content