play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Dom Aniołów Stróżów zaprasza na bieg

today23 maja 2022

Background

Dom Aniołów Stróżów organizuje w czerwcu wyjątkowe wydarzenie. 3. charytatywny bieg Tauron Biegnij dla Aniołów jest okazją do tego, by wesprzeć tę wyjątkową instytucję oraz aktywnie spędzić czas.

Tegoroczna edycja wydarzenia połączona będzie z całodniowym Piknikiem Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka, podczas którego organizowane będą zabawy ruchowe, plastyczne i aktywności dla dzieci.

Dom Aniołów Stróżów organizuje bieg charytatywny

3. charytatywny bieg Tauron Biegnij dla Aniołów odbędzie się 5 czerwca w godzinach 10.00-15.00 w Parku Kościuszki w Katowicach (miejsce zbiórki przy pomniku Tadeusza Kościuszki).

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz upominek, a wszystkie środki zgromadzone w ramach opłaty wpisowej zostaną przeznaczone na cele statutowe Domu Aniołów Stróżów, o czym przeczytać możemy na stronie internetowej Stowarzyszenia www.anioly24.pl:

Biorąc udział w III charytatywnym biegu z okazji Dnia Dziecka TAURON BIEGNIJ DLA ANIOŁÓW! umożliwiasz codzienne opiekę i wsparcie w pokonywaniu ograniczeń i przeciwności ponad 600 dzieci z trudnych środowisk, a także na pomoc dzieciom z Ukrainy, które trafiają pod skrzydła Aniołów.

Całość Twojej opłaty wpisowej zostanie przekazana na działalność statutową Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” i realnie pomoże dzieciom, które na co dzień zmagają się z zagubieniem, biedą, samotnością i odrzuceniem.

Szczegóły wydarzenia opisano TUTAJ.

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content