play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Wiadomości

Dopalacze w Cieszynie! Zatrzymano 2 osoby ZDJĘCIA

today6 września 2021

Background

Kryminalni z Cieszyna przejęli blisko 200 gramów dopalaczy, które jeden z mieszkańców ukrywał w samochodowym schowku. Mężczyzna i jego wspólnik są również podejrzewani o wprowadzanie do obrotu substancji psychotropowych. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i aresztował podejrzanych na 3 miesiące, grozi im do 12 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego cieszyńskiej komendy, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, przejęli znaczną ilość narkotyków. Tym razem dzięki zebranym informacjom zatrzymali 23-latka z Cieszyna oraz jego 26-letniego kolegę. Choć mieszkaniec Cieszyna próbował ukrywać się przed policjantami, często zmieniając miejsce zamieszkania, kryminalni nieustannie gromadzili materiał dowodowy i ostatecznie zatrzymali „na gorącym uczynku”.

W trakcie przeszukania policjanci znaleźli w samochodzie, którym poruszali się podejrzani, blisko 200 gramów nowej substancji psychoaktywnej, broń gazową, pieniądze, telefony i wagę. Mężczyźni zostali zatrzymani. Przedstawiono im zarzuty posiadania i wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Cieszyńska prokuratura, która nadzoruje to śledztwo, wnioskowała o areszt dla zatrzymanych. Sąd przychylił się do wniosku i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 23-latka i 26-latka. Mężczyznom grozi im nawet do 12 lat więzienia.

Autor: Kamil Zatoński


0%
Skip to content