play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Doszło do zabójstwa. Policja ujawnia szczegóły

today11 sierpnia 2022

Background

Prokuratura ujawnia szczegóły sprawy dotyczącej śmierci dwóch kobiet, których ciała znaleziono w Gruszewni w powiecie kłobuckim.

Śledczy nie mają wątpliwości, że doszło do podwójnego zabójstwa. To komentarz dotyczący zbrodni, do której doszło w domu jednorodzinnym w Gruszewni w powiecie Kłobuckim, gdzie znaleziono we wtorek wieczorem ciała dwóch kobiet.

Doszło do zabójstwa. Do sprawy odnosi się prokuratura

Co nowego ujawnili dotąd przedstawiciele prokuratury? Pewne jest, że ofiary miały na ciele liczne rany kłute zadane ostrym narzędziem.

-Na podstawie wstępnych czynności ustalono, że prawdopodobną przyczyną zgonu tych kobiet były liczne rany kłute, które zostały zadane jakimś ostrym narzędziem.  Zostaną przeprowadzone sekcje zwłok pokrzywdzonych celem ostatecznego ustalenia przyczyny zgonu. – potwierdza Tomasz Ozimek z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie

Dodaje, że trwają czynności śledcze, dzięki którym możliwe ma być ustalenie przebiegu zdarzeń i sprawcy zbrodni.

Niezbędne działania prowadzą także śląscy policjanci.

-Przesłuchujemy świadków, nawiązujemy kontakt z rodziną, najbliższym otoczeniem. Próbujemy odtworzyć ostatnie dni z życia kobiet – mówi Aleksandra Nowara ze śląskiej policji

Ofiary to 70-latka i jej 48-letnia córka. Mieszkały same w domu jednorodzinnym. Od soboty rodzina nie miała z nimi kontaktu.

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content