play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Wiadomości

Dwóch 19-latków pobiło kobietę w Bytomiu! Zwróciła im uwagę, by nie rzucali śmieci na chodnik

today24 sierpnia 2021

Background

Policjanci zatrzymali dwóch 19-letnich mieszkańców Bytomia, którzy w sobotę po południu pobili na ulicy kobietę. Nie spodobało im się, że zwróciła im uwagę, aby po sobie posprzątali. Sąd tymczasowo aresztował sprawców na 3 miesiące, a w więzieniu mogą spędzić nawet 3 lata.

W sobotę, 21 sierpnia, kilka minut po godzinie 14.00, policjanci z Komisariatu Policji I w Bytomiu pojechali na ulicę Racławicką, gdzie miało dojść do pobicia kobiety. Na miejscu zastali 41-letnią mieszkankę Bytomia. Kobieta powiedziała, że zwróciła uwagę grupie młodych mężczyzn, którzy stali przy ulicy, żeby posprzątali po sobie śmieci, które wyrzucili na chodnik. Dwóch z nich podeszło do niej i zaczęło okładać ją pięściami, po czym uciekło do pobliskiej klatki schodowej.

Na miejsce przyjechała załoga pogotowia, która udzieliła pomocy medycznej 41-latce. Mundurowi zatrzymali napastników. 19-latkowie byli pod wpływem alkoholu. Jeden z nich wcześniej groził innej kobiecie, która również zwracała uwagę za ich niestosowne zachowanie. Teraz 19-latkowie spędzą najbliższe 3 miesiące w areszcie.

Autor: Kamil Zatoński


0%
Skip to content