play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Dzień Frelek w katowickim Supersamie

today3 marca 2020

Background

Dzień Frelek w katowickim Supersamie. W niedzielę 8 marca frele i dziołchy  fajrujom. To oznacza, że obchodzą swoje święto. W Supersamie swój dzień celebrować będą dzień wcześniej  7 marca. Z myślą o wszystkich paniach katowicki dom handlowy przygotował mnóstwo atrakcji. Jest wśród nich konkurs z pięknymi – dosłownie – nagrodami.

Dzień Frelek w katowickim Supersamie będzie miał kilka odsłon. Dziewięć jego uczestniczek będzie miało okazję umówić się na indywidualne konsultacje z profesjonalną stylistką – Aleksandrą Frątczak-Biś. Finalistki skorzystają także z porad i usług makijażystki, manicurzystki i dietetyka. Konkursowymi prezentami są ponadto karty podarunkowe o wartości 50 zł oraz upominki od salonu Home&You (ręczniki i kubki). Do konkursu można zgłaszać się do środy (4 marca).

Niezależnie od pogody, w sobotę każda kobieta będzie mogła spędzić w Supersamie piękny dzień. Piękny, gdyż do dyspozycji pań w godz. 12-17 bezpłatnie będą: make-up studio, kącik pielęgnacji dłoni oraz stanowiska kosmetyczne i treningowo-dietetyczne. Dyżurować będzie także wspomniana stylistka, która chętnie udzieli modowych porad.

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content