play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

E-sklep PGG dobrze zabezpieczony

today5 sierpnia 2022

Background

E-sklep PGG cały czas cieszy się ogromną popularnością. Spółka zaznacza, że jest właściwie chroniony przed cyberatakami.

Infrastruktura sklepu internetowego Polskiej Grupy Górniczej jest przygotowana, jak zapewnia obsługa, do sprawnej sprzedaży surowca. Jest także odpowiednio zabezpieczona przez niebezpieczeństwami pojawiającymi się w przestrzeni internetowej.

E-sklep PGG odpowiednio chroniony

Polska Grupa Górnicza znów ostrzega przed oszustami, którzy pojawili się przy okazji zakupu węgla w sklepie internetowym. Tym razem klienci otrzymują fałszywe sms-y.

-Polska Grupa Górnicza przestrzega klientów sklepu internetowego przed fałszywymi wiadomościami SMS, w których mogą znajdować się  linki do sfałszowanej strony sklepu. Polska Grupa Górnicza nie wysyła do klientów e-sklepu wiadomości w formie SMS. Wszystkie komunikaty zamieszczane są w aktualnościach sklepu lub na fanpage’u sklepu – tłumaczy Tomasz Głogowski, rzecznik prasowy PGG.

Dodaje równocześnie, że wiadomości od oszustów wyglądają na bardzo wiarygodne. Sprawiają wrażenie autentycznych, więc warto być szczególnie ostrożnym.

To nie pierwsze próby oszustwa przy okazji zakupu węgla. Kilka dni temu inna spółka węglowa zgłosiła policji uruchomienie fałszywej strony internetowej, na której oferowano węgiel rzekomo od pokrzywdzonej spółki, a ta w rzeczywistości nie sprzedaje węgla w sieci.

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content