play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Elektrociepłownia Szombierki i NOSPR warte odwiedzenia. Polecają odkrywcy National Geographic

today11 maja 2021

Background

Między innymi Elektrociepłownia Szombierki i  NOSPR w Katowicach – warte odwiedzenia. Tak uznali lokalni odkrywcy National Geographic. Za ich sprawą obiekty znalazły się na interaktywnej mapie najciekawszych miejsc w Polsce.

Śląskie obiekty polecane przez odkrywców National Geographic. Na interaktywną mapę najciekawszych miejsc do odwiedzenia trafiły m. in. Elektrociepłownia Szombierki i katowicki NOSPR. Lokalni podróżnicy i architekci uznali, że to właśnie te obiekty na Śląsku są warte odkrycia.

-NOSPR jest takim miejscem gdzie z zewnątrz widzimy budynek ale to trochę nie przygotowuje nas do tego co zobaczymy w środku.  Ale to co zobaczymy to jest właśnie to odkrycie, więc jeżeli mamy podróżników i osoby chętne do odkrywania to nie wątpię, że NOSPR może zadziwić i pozwoli odkryć nie tylko wspaniałe przestrzenie ale również wspaniałe momenty. – mówi dyrektor NOSPR-u Ewa Bogusz-Moore.

Miejsca do odwiedzenia można polecać cały czas. Wystarczy wejść na stronę jesttyledoodkrycia.pl i wypełnić ankietę. Można tam oznaczać obiekty w pięciu kategoriach takich jak  architektura, przyroda, technologia, nauka i historia.

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content