play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Energylandia: Rollercoaster Ekipy Friza już wkrótce będzie dostępny

today8 lipca 2021

Background

W największym w Polsce parku rozrywki Energylandia zostanie wkrótce oddany do użytku rollercoaster Ekipa Light Explorers. Kolejka obrandowana została logiem Ekipy, którą tworzą popularni youtuberzy i influencerzy z Karolem „Frizem” Wiśniewskim na czele. Rollercoaster znajdzie się w Aqualantis, nowej, szóstej strefie rozrywki Energylandii, która zajmie już powierzchnię aż 6 hektarów.

Wesołe miasteczko Energylandia w Zatorze, w województwie małopolskim, swoje wielkie otwarcie miało 14 lipca 2014 roku. Od tego czasu, nosi miano największego parku rozrywki w Polsce i jednego z największych w Europie. Składa się z 5 stref tematycznych, w których znajdują się kolejki, karuzele, restauracje, amfiteatry i salony gier. To miejsc, które oczaruje każdego, nawet najbardziej wymagającego odbiorcę, zarówno tego małego, jak i tego dużego. Jednak szczególnym zainteresowaniem cieszą się jedne z największych i najbardziej ekstremalnych rellercoasterów w Europie, jak Hyperion i Zadra, do których kolejki rozciągają się zawsze na kilkaset metrów.

Niedługo oprócz strefy rodem z Harrego Pottera i Jeźdźców Smoków, Strefy Aquaparkowej, pełnej najróżniejszych basenów i zjeżdżalni, strefy rodem z Fabryki Willego Wonki i wielu innych, można będzie podziwiać szóstą strefę, zwaną Aqualantis. Jej bez wątpienia największą atrakcją będzie kolejka Ekipa Light Explorers.

Po przejażdżce rollercoasterem, każdy z gości parku będzie mógł odebrać spersonalizowane zdjęcie z brandingiem Ekipy, jak również dokonać zakupu rzeczy Ekipatonosi. Na miejscu przewidziany jest zarówno asortyment sklepu Ekipatonosi, jak i przedmioty całkowicie limitowane. Z kolei obok rollercoastera znajdzie się strefa relaksu Ekipy, zaopatrzona w parasole i leżaki.

Oprócz tego na stronie parku ekipa.energylandia.pl w sprzedaży pojawiły się specjalne Coaster Boxy Ekipowe, w których skład wchodzi kolekcjonerski bilet do Energylandii, voucher na odebranie zdjęcia z przejazdu rollercoasterem Ekipa Light Explorers, wodoszczelne etui na telefon z logo Energylandia & Ekipa oraz specjalna mapa Energylandii z oznaczeniem Ekipa Light Explorers, która na drugiej stronie jest też plakatem.

Fot: Facebook/EnergyLandia

Autor: Weronika Manowska


0%
Skip to content