play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Ferie na lodowisku w Piekarach Śląskich [ZAPISY]

today13 stycznia 2020

Background

Ferie zimowe są znakomitym czasem na rozpoczęcie przygody z łyżwiarstwem. Chętni będą mogli w ich trakcie spróbować także zagrać w curling.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich zaprasza chętnych do skorzystania z darmowej ślizgawki. Taką możliwość mają dzieci i młodzież szkolna piekarskich szkół. By za darmo spróbować swoich sił na lodzie wystarczy przyjść na lodowisko w godzinach 9:00-12:30. Osoby niemające własnych łyżew, mogą je wypożyczyć w cenie 5 złotych za tercję.

Osoby lubiące spędzanie czasu wolnego na lodzie będą mieć także okazję, by spróbować swoich sił w curlingu. Sport ten jest coraz popularniejszy w naszym mieście. Dla tych, którzy chcą przekonać się o jego wyjątkowości, MOSiR przygotował prawdziwą gratkę – IV Mistrzostwa Piekar Śląskich w Curlingu. Adresowane są do wszystkich chętnych, niezależnie od płci i wieku. Ten, kto chce spróbować swoich sił, powinien przyjść na plenerowe lodowisko piekarskiego MOSiR-u przy ul. Olimpijskiej 3 w dniu 17 stycznia. Od godziny 17:00 rozpocznie się prezentacja reguł, czym zajmą się specjaliści – zawodnicy Śląskiego Klubu Curlingu, po czym rozpoczną się zawody. Udział w nich jest bezpłatny, a zapisy dokonywane będą właśnie w najbliższy piątek (17 stycznia) w godz. 16:00 – 16:50 przy lodowisku. Do rywalizacji zapraszane są drużyny 3- lub 4-osobowe.

O tym, co jeszcze przygotował piekarski MOSiR na czas ferii zimowych, można przeczytać TUTAJ.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content