play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozrywka

Ferie w Mysłowicach. Darmowe kino w MOK-u REPERTUAR

today13 stycznia 2020

Background

Dla wszystkich osób, które nie zdążyły zapisać się na mysłowicką Feriadę, Mysłowicki Ośrodek Kultury przygotował specjalne atrakcje. Wszystkie projekcje filmowe w ramach Feriady z MOK będą otwarte  i darmowe dla wszystkich zainteresowanych.

PLAN DARMOWEGO KINA Z MOK:

13 stycznia, poniedziałek 
godz. 10.00 MOK Brzezinka,
godz. 12.00 MOK Grunwaldzka

Druga część opowieści o tym, co robią zwierzaki, gdy zostają same w domu… lub tym razem na wsi. Pełna energii i zabawnych sytuacji bajka dla dzieci, która dostarczy również rodzicom wiele pozytywnych wrażeń.

14 stycznia, wtorek
godz. 12.00 MOK Brzezinka, MOK Grunwaldzka

Film dla dzieci, w którym najsłynniejszy bohater bajki Pokémon – Pikachu – wcielił się w rolę detektywa. Przyjemna i lekka rozrywka, która ma szansę spodobać się wszystkim, również tym, którzy o Pokémonach jeszcze nie słyszeli. Produkcja w gwiazdorskiej obsadzie, m.in. z Ryanem Reynoldsem.

16 stycznia, czwartek
godz. 12.00 MOK Brzezinka, MOK Grunwaldzka

Kultowa baśń Disneya opowiadająca o ulicznym złodziejaszku, który został posiadaczem magicznej lampy z uwięzionym wewnątrz Dżinem. Czego zażyczył sobie Alladyn? Czy uda mu się połączyć ze swoją ukochaną? Wszystko stanie się jasne już w czwartek, o godzinie 12.00.

20 stycznia, poniedziałek
godz. 10.00 MOK Brzezinka,
godz. 12.00 MOK Grunwaldzka

Znacie historię przyjaźni między młodym chłopcem a smokiem? To koniecznie zobaczcie trzecią część ich przygód. Czkawka ma przed sobą nowe wyzwanie – jest wodzem Berk. Jak poradzi sobie w tej roli? Jego najlepszy przyjaciel Szczerbatek trafi natomiast na trop tajemniczej smoczycy. Jedno jest pewne, ten duet czeka kolejna porcja niezapomnianych przygód!

21 stycznia, wtorek
godz. 12.00 MOK Brzezinka, MOK Grunwaldzka

Podróżnik i poszukiwacz mitycznych istot i potworów marzy o tym, by udowodnić swoją wartość. Pewnego dnia otrzymuje list od nieznanego nadawcy z Ameryki, który informuje go o istnieniu istoty, będącej brakującym ogniwem, czyli najbliższego przodkiem człowieka.

23 stycznia, czwartek
godz. 12.00 MOK Brzezinka, MOK Grunwaldzka

Nowa odsłona kolejnej kultowej bajki Disneya. Były żołnierz Holt zostaje opiekunem cyrkowego słonia. Z biegiem czasu jego dzieci odkrywają jego niesamowite zdolności. Uroczy Dumbo wprowadzi was w magiczny świat cyrku, pokaże czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i zaufanie.

Wszystkie produkcje miały swoje premiery w roku 2019.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content