play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Rozrywka

Fest Festival coraz bliżej. Kto wystąpi i co warto wiedzieć?

today9 sierpnia 2022

Background

Fest Festival organizowany w dniach 10-13 sierpnia będzie ciekawym wydarzeniem dla miłośników różnych gatunków muzycznych. Co jeszcze przygotowano? Wydarzeń towarzyszących jest sporo.

Od 30 do nawet 40 tysięcy osób każdego dnia – takiej frekwencji spodziewają się organizatorzy Fest Festivalu w Parku Śląskim. Jedno z największych muzycznych wydarzeń w Polsce, rozpocznie się jutro i potrwa… do niedzieli.

Fest Festival – będzie się działo

Fest Festival w Parku Śląskim to święto muzyki, ale nie tylko. Organizatorzy przygotowali dla gości także szereg imprez towarzyszących.

-Wystąpi ponad 400 artystów. Mówimy tu o wszystkich artystach występujących na scenach głównych, jak i DJ-ach i performensach występujących na mniejszych scenach partnerskich. To nie jest tylko występ muzyczny. Staramy się celebrować rozrywkę w szeroko pojętym  tego słowa znaczeniu. Na festiwalu, oprócz występów naszych ulubionych artystów, będą występy kuglarzy, cyrkowców, animatorów, pokazy ognia, warsztaty, strefa taneczna, miejsce, w którym będziemy mogli posłuchać ciekawych paneli dyskusyjnych, będzie można popływać na wake’u, polatać balonem – przybliża szczegóły Marcin Szymanowski, organizator Fest Festivalu

Warto pamiętać też o utrudnieniach, które będą występować w Parku Śląskim w związku z organizacją kilkudniowej imprezy. Powinni o nich pamiętać spacerowicze i rowerzyści. Szczegóły opisano też na stronie internetowej wydarzenia.

Jak dojechać na miejsce?

Ci, którzy zaplanowali zabawę, powinni dokładnie sprawdzić, jakimi środkami komunikacji najwygodniej dotrzeć na miejsce. W okolice Parku Śląskiego dojeżdża kilka linii autobusowych. Organizatorzy proponują poniższe i przypominają, na jakich przystankach wysiąść:

  • 23, 51, 138, 673, 674 – przystanek Osiedle Tysiąclecia Ułańska
  • 6, 98, 883, 803N, 840N – przystanek Chorzów AKS

Odpowiedzi na inne, ważne pytania (dotyczące dojazdu, biletów, pola namiotowego i tego, co można (a czego nie można) wnieść na teren wydarzenia opisano TUTAJ.

Szczegóły dotyczące wydarzenia można śledzić za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie znajdują się między innymi dane dotyczące paneli dyskusyjnych w ramach FESTTALK:

Fot. materiały Organizatora

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content