play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Katowice po raz drugi staną się stolicą czekolady!

today29 listopada 2021

Background

Katowicka Galeria Szyb Wilson 4 i 5 grudnia zamieni się w kopalnię Czekolady, która zabierze gości w świat dzieciństwa i słodkich zachwytów. Na odwiedzających czekać będą manufakturzyści z Polski i z zagranicy oraz setki czekoladowych produktów.

Wśród nich tabliczki czekolady, praliny, ziarna kakao, owoce w czekoladzie, fontanny z płynną, gorącą czekoladą, a nawet pikantne dania z sosem czekoladowym. Do tego magiczne, świąteczne aranżacje, gwiazdkowe prezenty i kolędy na żywo. Najmłodsi goście spotkają się z Mikołajem i elfami oraz wezmą udział w kreatywnych CZEKO warsztatach.

Jeśli jesteś fanem czekolady i chcesz przeżyć magię Świąt w wyjątkowo słodkim klimacie – koniecznie odwiedź Czekoladowy Festiwal w Galerii Szyb Wilson w Katowicach.

GODZINY OTWARCIA FESTIWALU

10:00 – 20:00
10:00 – 18:00

Festiwalowi Czekolady towarzyszyć będzie akcja krwiodawstwa pod hasłem „Oddaj krew za torbę słodyczy z marką Baron”.

CZEKOLADA POMAGA, dlatego tabliczki i słodycze trafią do honorowych dawców krwi, biorących udział w akcji „Oddaj krew za torbę słodyczy z marką Baron”.

DATA: 04.12 (Sobota),
GODZINA: 11:00 – 16:00
Plac przed Galeria Szyb Wilson w Katowicach

Każdy piękny człowiek, który zdecyduje się oddać krew, oprócz CZEKO Torby Słodyczy Baron – Świat czekolady dostanie DWUDNIOWY i PODWÓJNY BILET  na Festiwal Czekolady – Galeria Szyb Wilson.

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content