play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Tarnowskie Góry: Filia TCK-u w Opatowicach przechodzi metamorfozę

today30 kwietnia 2020

Background

Tarnowskie Góry: Filia TCK-u w Opatowicach przechodzi metamorfozę. Nowe posadzki, ściany, ogrzewanie podłogowe, sanitariaty, nowoczesne multimedia- po całkowitej zmianie elewacji budynku Tarnogórskiego Centrum Kultury w Opatowicach w 2018 roku przyszła pora na metamorfozę wnętrza. Cały budynek będzie wyposażony w nowoczesne zaplecze multimedialne oraz przystosowany do osób ze specjalnymi potrzebami, a uczestnicy zajęć już wkrótce będą mogli zasiąść na widowni powstającej sali widowiskowej.

 

Filia TCK-u w Opatowicach przechodzi metamorfozę. W listopadzie ubiegłego roku rozpoczęła się kolejna faza remontu, która objęła swoim zasięgiem wszystkie pomieszczenia. Nowe sale, w tym sala widowiskowa będą nowocześnie wyposażone, dostosowane do prowadzenia szerokiego wachlarza działań twórczych i artystycznych służących lokalnej społeczności. Nowe posadzki, ściany, ogrzewanie podłogowe, sanitariaty, nowoczesne multimedia sprawią, że budynek nie tylko spełni wymogi określone przepisami bhp i ppoż, ale przede wszystkim zapewni użytkownikom komfort korzystania z oferty TCK.

Cały budynek będzie wyposażony w nowoczesne zaplecze multimedialne oraz przystosowany do osób ze specjalnymi potrzebami. Miejmy nadzieję że jesienią tego roku będziemy mieli okazję spotkać się w odnowionym TCK w Opatowicach, a wprowadzone udogodnienia pozwolą Wam wygodniej spędzić czas razem z nami.

źródło i fot. TCK

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content