play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

FOTOGRA Muralove Katowice! Wybierz, zrób zdjęcia i zgarnij nagrodę

today2 sierpnia 2021

Background

Sto murali! Tyle obrazów ulicznych tworzy Katowicki Szlak Murali. Teraz ich odkrywanie można połączyć z wygrywaniem nagród w ramach hybrydowej fotogry Muralove Katowice.

 

Co łączy Wojciecha Korfantego, Jerzego Kukuczkę, Johna Baildona, Krystynę Bochenek, czy Marię Goeppert-Mayer? Odpowiedź jest bardzo prosta! Murale w Katowicach!

Wszystkie te wyżej wymienione postacie mają swój wielki uliczny obraz. Podobnych w mieście jest już blisko 100, więc jest co odkrywać. Z tego założenia wyszli też organizatorzy hybrydowej fotogry Muralove Katowice.

 

– W grze przede wszystkim chodzi o promocję Katowickiego Szlaku Murali. Dajemy wszystkim chętnym możliwość odkrywania ich według swoich chęci. Czyli wybierając spośród 100 prac zgromadzonych na stronie o katowickich muralach. Wybierają sobie 10 swoich najbardziej ulubionych albo takich, których nigdy nie widzieli na żywo. Potem udają się tam, robią sobie fajne, ciekawe selfie. Wysyłają nam te 10 zdjęć i za to jest już pierwsza nagroda – tłumaczy Dorota Janas z Silesia Events.


Gra Muralove Katowice przeznaczona jest dla osób polsko i anglojęzycznych, które ukończyły 18 lat.

– Katowickie murale są zjawiskiem obecnym w przestrzeni miasta, już od kilku czy nawet kilkunastu lat. Z każdym rokiem, a nawet z każdym miesiącem tych murali przybywa. Obecnie mamy na szlaku około 100 murali. Cały czas pojawiają się kolejne. Także jest naprawdę z czego wybierać. Warto nie tylko sobie online oglądać te murale, gdzieś na zdjęciach. A osobiście wyruszyć na szlak i odkryć je w miejscu, gdzie się znajdują – dodaje Krzysztof Smętkiewicz z Urzędu Miasta w Katowicach.

Do 7 sierpnia osoby, które zgłoszą się do gry, będą miały czas na zrobienie sobie selfie przy wybranych przez siebie 10 katowickich muralach.

Pierwsze 100 osób, które wyśle w tym czasie swoje zdjęcia do organizatora, może liczyć na gwarantowaną nagrodę, w postaci vouchera prezentowego Empik o wartości 20 zł.

Główną nagrodą gry jest voucher prezentowy empik o wartości 500 złotych.

Nagrodę główną zdobędzie osoba, która wykona i prześle za pomocą Messengera najpopularniejsze kreatywne zdjęcie na tle wybranego przez siebie katowickiego muralu. Zdjęcie ma pokazywać mural i pokazać hasło MURALOVE.

Link do zgłoszenia

Fot: Katowickie Murale

Autor: Weronika Manowska


0%
Skip to content