play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Gdzie ostatnio byliście? Spokojnie! To tylko ankieta

today10 stycznia 2020

Background

Urząd Statystyczny w Katowicach poinformował, że do 20 stycznia 2020 r. na terenie całego kraju, w wylosowanych mieszkaniach, przeprowadzone będzie badanie reprezentacyjne dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach.

Jak czytamy w komunikacie, celem tego badania jest zebranie danych o krajowych i zagranicznych wyjazdach członków gospodarstw domowych w IV kwartale 2019 r. Badanie dostarczy kompleksowej wiedzy m.in o skali uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach, rodzajach wykorzystywanych usług turystycznych, poziomie wydatków związanych z podróżami.
Zebrane informacje zostaną wykorzystane na potrzeby statystyki w dziedzinie turystyki, rachunków narodowych, bilansu płatniczego oraz statystyki obszarów transgranicznych.

Wszystkie odpowiedzi będą traktowane jako anonimowe i całkowicie poufne, a uzyskane od Państwa informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do sporządzania zestawień zbiorczych i analiz statystycznych.
Wywiad ankietowy zostanie przeprowadzony przez ankietera statystycznego upoważnionego do zbierania danych w badaniach ankietowych, posiadającego legitymację wydaną przez właściwy urząd statystyczny.
W przypadku wątpliwości, tożsamość ankieterów na terenie województwa śląskiego można potwierdzić kontaktując się np. pod nr tel. 32 77 91 291, 695 255 244.

źródło/graf: GUS

Autor: Adam Grabałowski


0%
Skip to content