play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Gliwice: Placówki Wsparcia Dziennego prowadzą zajęcia online. Z czyjej pomocy można skorzystać?

today17 listopada 2020

Background

Gliwice: Placówki Wsparcia Dziennego prowadzą zajęcia online.  Aby ich pomoc była bezpieczna, kontaktują się z potrzebującymi zdalnie. Z czyjej pomocy można skorzystać?

Z czyjej pomocy można skorzystać? Placówka Wsparcia Dziennego TRAMPOLINA, realizująca projekt „Streetworking Gliwice” w dzielnicach Łabędy, Szobiszowice, Sośnica, Baildona, w okolicach ul. Pszczyńskiej i Chorzowskiej, prowadzi obecnie swoją działalność wyłącznie z wykorzystaniem metod i technik porozumiewania się na odległość. Od listopada, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, placówka oferuje wsparcie w zakresie pomocy w nauce dla dzieci, zajęć plastycznych i animacji oraz wsparcia psychologicznego dla dzieci i dorosłych. Kontaktuje się z zainteresowanymi telefonicznie, poprzez Messenger lub wideokomunikatory typu Zoom.

Bezpłatne usługi świadczą doświadczeni pedagodzy i psycholodzy pracujący na co dzień z dziećmi, młodzieżą i rodzinami. Uwaga! Kontakt z osobami niepełnoletnimi jest możliwy tylko po uprzednim kontakcie osoby dorosłej (rodzic/opiekun prawny) i wyrażeniu zgody na korzystanie z usług.  Więcej informacji na stronie http://sport-travel.com.pl/trampolina-gl/ oraz na Facebooku: @trampolinagl.

Pozostałe Placówki Wsparcia Dziennego dofinansowane przez Miasto Gliwice również prowadzą zajęcia w formie zdalnej:

  1. Świetlica opiekuńczo-wychowawcza prowadzona przez Towarzystwo Wspierania Świetlicy dla Dzieci w Sośnicy przy ul. Skarbnika 35;
  2. Świetlica opiekuńczo-wychowawcza dla dzieci i młodzieży prowadzona przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Gliwicach przy ul. Wrocławskiej 16;
  3. Świetlica Animator prowadzona przez Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży w Gliwicach przy ul. Błogosławionego Czesława 5.

fot.pixabay.com

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content