play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Gliwice: Zbierają na busa. Można pomóc!

today18 lutego 2020

Background

W tym roku mają jasno sprecyzowany cel – zbierają na busa. Wszystko w ramach akcji charytatywnej organizowanej przez Gliwickie Centrum Edukacyjno Rehabilitacyjne.

Jednym z ważniejszych elementów tej akcji jest Bieg Św. Goara. Choć ten dopiero w maju, już teraz trwają zapisy. Uczestnicy będą mogli wystartować w biegu na 10 kilometrów, przewidziano także konkurencje w stylu Nordic Walking. Będzie bieg z wózkiem i biegi dla dzieci. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na zakup busa – mówi Katarzyna Zamora z Gliwickiego Centrum Edukacyjno Rehabilitacyjnego.

 

  • cover play_arrow

    Gliwice: Zbierają na busa. Można pomóc! Gabriela Kokott-Drzyzga

 

Bieg odbędzie się 16 maja w Lesie Komunalnym w Gliwicach.

W zbiórkę środków na nowego busa zaangażowali się także rodzice dzieci uczęszczających do ośrodka. Na portalu allegro charytatywni trwają specjalne licytacje, z których dochód zostanie przeznaczony na nowy wóz. Placówkę można także wesprzeć przekazując 1% podatku. Szczegóły można znaleźć na stronie www.gcer.pl.

Bieg Charytatywny to wydarzenie, które co roku przyciąga tłumy zwolenników zdrowego trybu życia. W ubiegłym roku w imprezie wystartowało ponad 300 zawodników. Tegoroczny Bieg podobnie jak jego poprzednie edycje odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice.

Fot: www.gcer.pl/v-bieg-charytatywny-sw-goara/

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content