play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Gołębie Pocztowe opanują Katowice!

today3 stycznia 2022

Background

Na Śląsku ich nie brakuje. Gołębiarze w najbliższy weekend będą mieli swoje targi. W dniach od 7 do 9 stycznia Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach stanie się areną dwóch najważniejszych w Polsce imprez dla hodowców gołębi.

Po raz pierwszy odbędą się tam 13 Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych EXPOGołębie, którym towarzyszyć będzie jubileuszowa, 70-ta edycja Ogólnopolskiej Wystawy Gołębi Pocztowych.

EXPOGołębie to najważniejsze wydarzenie dla miłośników gołębi pocztowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku swój udział potwierdziło wielu znanych wystawców z kraju i zagranicy. Targi to również doskonała okazja do podzielenia się specjalistyczną wiedzą na temat pielęgnacji i hodowli gołębi, a także wymiany doświadczeń i spotkań z przedstawicielami branży – mówi nam Aneta Miler z biura prasowego ExpoGołębie.

Dla osób zaangażowanych w hodowlę przygotowano ofertę ponad 100 producentów, dystrybutorów i hodowców. Zwiedzający będą mieli okazję zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne jest w hodowli – od gołębnika i jego wyposażenia, przez odżywki, leki, karmę, środki czystości, po systemy zegarowe oraz transportowe do przewozu gołębi pocztowych.

W związku z sytuacją epidemiczną, organizatorzy zachowują szczególne środki bezpieczeństwa. Uczestnicy targów, zarówno wystawcy, jak i zwiedzający muszą okazać dowód szczepienia, negatywny test na COVID-19 lub potwierdzenie bycia ozdrowieńcem. Na terenie hali obowiązywać będzie nakaz noszenia maseczek, zachowania dystansu oraz dezynfekcji rąk.

Bilety na 70. Ogólnopolską Wystawę Gołębi Pocztowych będzie można zakupić przez portal ticketmaster.pl, będą także dostępne w czasie trwania wydarzenia w kasach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo uczestników organizator zachęca do wcześniejszego zakupu biletów przez Internet.

Zakup biletu możliwy jest po dokonaniu rejestracji na stronie: http://expogolebie.pl/pl/bilety-i-rejestracja,1616.html.

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content