play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Gotowi na wyzwanie Parku Wodnego w Tarnowskich Górach?

today20 kwietnia 2020

Background

Gotowi na wyzwanie Parku Wodnego w Tarnowskich Górach, który promuje zdrowy tryb życia? #Sportowakwarantanna rośnie każdego dnia – coraz więcej osób trenuje w domach zachęcając do ćwiczenia innych.  Do akcji zorganizowanej przez MKS Park Wodny Tarnowskie Góry codziennie przystępuje grupa młodych i starszych sportowców.

Projekt promujący aktywność fizyczną w domu w czasie kwarantanny jest prosty: wystarczy wysłać zdjęcie swojego dziecka lub siebie w koszulce klubowej (albo w swoim stroju) podczas treningu w domu. Każdy może pokazać dowolne ćwiczenie lub element gimnastyczny. Na zdjęciu można mieć białą kartkę w formacie A4 na której będzie napisany własny przekaz dotyczący aktywnego spędzania czasu w domu.
 
Zdjęcia należy przesłać na adres: klubplywacki@gmail.com lub w wiadomości prywatnej do klubu. Z przesłanych fotografii tworzona jest codziennie galeria zdjęć oraz film, które zachęci kolejne osoby do aktywności fizycznej w domu w okresie kwarantanny! Zdjęcia lub filmy można też wrzucać na swoje profile z hasztagiem #Sportowakwarantanna
Przebieg akcji można śledzić na facebookowym profilu klubu.
źródłi i fot.:tarnowskiegory.pl

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content