play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Grille znanej marki będą produkowane w Zabrzu!

today21 stycznia 2020

Background

Grille znanej marki będą produkowane w Zabrzu! Weber- amerykańska firma produkujące paleniska do grillowania już wkrótce rozpocznie działalność w mieście. Zakład zostanie zbudowany na terenie zabrzańskiego odcinka Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i będzie 26 firmą ulokowaną w tym miejscu.

Grille znanej marki będą produkowane w Zabrzu. Weber Stephen Polska- znany amerykański producent wysokogatunkowych grilli w drugiej połowie tego roku rozpocznie działalność w Zabrzu. Wczoraj została sprzedana działka o powierzchni ponad 21 ha, na której zostanie zbudowany zakład.

Widzimy, że w naszej strefie firmy rosną jak grzyby po deszczu…Cieszę się ogromnie, bo jest to historyczna sprzedaż w strefie. Ponadto to nowe miejsca pracy i wpływy do budżetu–  nie kryje radości Małgorzata Mańka- Szulik prezydent Zabrza:

  • cover play_arrow

    Grille znanej marki będą produkowane w Zabrzu! Redakcja Radia Piekary

 Działka o powierzchni 21 ha położona przy ul. Donnersmacka jest największą nieruchomością położoną na terenie strefy. Działka została sprzedana za kwotę ponad 22 milionów złotych.

Istniejąca od ponad 70 lat firma Weber cieszy się uznaniem klientów na całym świecie, a jej znakiem rozpoznawczym są przenośne grille ogrodowe – trwałe i zaawansowane technologicznie.

fot. weber.com

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content