play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Polska

Groźby, strzały i skrytka z narkotykami. Historia jak z filmu akcji w Dąbrowie Górniczej

today26 kwietnia 2021

Background

Było najście na dom, groźby, strzały z broni i narkotyki ukryte w nietypowym miejscu. Policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców Dąbrowy Górniczej, którzy siłą wtargnęli do jednego z domów w dzielnicy Strzemieszyce i pneumatyczną bronią sterroryzowali mieszkańców.

Z relacji mieszkańców wynika, że do ich domu przyjechał członek dalszej rodziny. W pewnym momencie do domu weszła jego córka z mężczyzną z kominiarką na głowie. Agresorzy grozili bronią pneumatyczną, a gdy wyszli z posesji oddali strzał w kierunku samochodu, który by zaparkowany na podjeździe.

Policjanci bardzo szybko ustalili personalia zamaskowanego napastnika oraz namierzyli i zatrzymali przestępczy duet. Podczas przeszukania zajmowanej przez nich posesji, policjanci znaleźli broń pneumatyczną, susz marihuany oraz sadzonki konopi indyjskich za blisko 4 tysiące złotych ukryte w… psiej budzie.

Sprawcy nie spadli na cztery łapy, bo oboje zostali objęci policyjnym dozorem i zakazem kontaktowania się w jakikolwiek sposób z pokrzywdzonymi. Sprawa jest rozwojowa.

Źródło/fot. Śląska Policja/Sosnowiec

Autor: Mateusz Terech


0%
Skip to content