play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Siemianowice Śląskie

Groził śmiercią i zgwałcił. Bestia z Siemianowic Śląskich w rękach policji

today22 września 2020

Background

Usiłował zabić, zgwałcił i więził kobietę. 25-latek z Siemianowic Śląskich niczym postacie z „Milczenia owiec”. Jest już w rękach policji. Był już wcześniej skazany.

to co wydarzyło się w Siemianowicach Śląskich przypomina scenariusz thrillera lub skandynawskiego kryminału, jest jednak brutalną prawdą. 25-latek zgwałcił, pobił i więził kobietę.

Krzyk z parapetu

Więzionej przez niego kobiecie udało się wyjść na parapet i wezwać pomoc. Była pobita i zgwałcona, ledwo trzymała się na nogach. Przybyli na miejsce mundurowi niezwłocznie wezwali pogotowie ratunkowe. Wejście do mieszkania było utrudnione, ponieważ, jak się okazało, kobieta została w nim zamknięta. Gdy policjanci dostali się do środka, zobaczyli poważne obrażenia na ciele kobiety. Ze względu na stan, w jakim była pokrzywdzona, kontakt z nią był mocno utrudniony. Pokrzywdzona niezwłocznie została zabrana do szpitala. Wstępne ustalenia wskazywały na pobicie kobiety. W szpitalu ustalono jednak, że kobieta została zgwałcona przez znanego jej 25-latka.

Balował jakby nigdy nic

Oprawcy w domu nie było. W poszukiwania sprawcy zostali zaangażowani policjanci wszystkich pionów. Już po kilkunastu godzinach oprawca został zatrzymany przez siemianowickich policjantów z ogniwa patrolowego.

Wpadł w innym mieszkaniu, gdzie jak gdyby nigdy nic, balował ze znajomymi. Usłyszał już zarzuty – usiłowanie zabójstwa, doprowadzenie do obcowania płciowego oraz pozbawienia wolności kobiety. Za niektóre z nich grozi mu surowsza kara, ponieważ dopuścił się ich w tzw. recydywie. Trafił do aresztu, wstępnie na trzy miesiące.

 

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content