play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Slajder Pilne

Groźna trasa S1. Nocne wypadki i poranne trudności

today18 lutego 2021

Background

Dopiero przed północą strażacy opuścili fragment ekspresowej drogi S1 w Zagłębiu, gdzie doszło do dwóch karamboli. Nad ranem, na tej samej trasie zepsuł się tir.

Pechowa trasa S1. Wczoraj wieczorem doszło do dwóch wypadków. Jeden – bardzo groźny. Zderzyły się czołowo dwa tiry. Nad ranem są utrudnienia na innym odcinku tej trasy.

Dwa wypadki – jeden po drugim

Najpierw, zaraz po 17.00 w Dąbrowie Górniczej czołowo zderzyły się dwa TIRy. Jeden przewoził elementy stalowe, drugi ładunek kleju papierniczego. Pół godziny później ratownicy odebrali wezwanie do wypadku w powiecie będzińskim z udziałem czterech samochodów osobowych i ciężarówki. W pierwszym przypadku – z kabiny ciężarówki trzeba było wycinać kierowcę – mężczyzna trafił do szpitala. Drogi były przez pewien czas zablokowane, w sumie w akcji brało udział 7 zastępów strażaków i wiele innych służb.

Nad ranem też są kłopoty

Dodatkowo, chwilę temu ponownie na tej trasie doszło do utrudnień. Oba na wysokości Bielsko- Białej. Na pasie w kierunku Cieszyna zderzyły się dwa samochody osobowe. Zablokowany jest jeden pas ruchu. Kawałek dalej – przejazd utrudnia zepsuta ciężarówka.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content