play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Slajder Pilne

Groźny wypadek na S52. Są ranni

today1 czerwca 2021

Background

Groźny wypadek na trasie ekspresowej S52 między Bielskiem Białą a Cieszynem. Droga jest przyblokowana. Jedna osoba została ranna.

Droga przyblokowana, jazda możliwa tylko pasem awaryjnym. Groźny wypadek na trasie S52 między Bielskiem Białą a Cieszynem.

Są ranni

Tu na wysokości miejscowości Bielowicko na pasie w stronę Cieszyna samochód ciężarowy zderzył się z osobówką. Niestety, jedna osoba ucierpiała w tym wypadku. Droga w tym miejscu jest częściowo przyblokowana, jazda możliwa pasem awaryjnym.

Kilka mniejszych kolizji

Do mniejszych stłuczek doszło jeszcze w Zabrzu na Bytomskiej i w Bytomiu na Piłsudskiego – tu kolizje osobówek, całe szczęście już bez osób rannych.

Skończyło się na strachu także w Piekarach Śląskich. Tu miała miejsce groźnie wyglądająca kolizja. Auta strzaskały się między dwoma rondami, mówi nam Łukasz Czepkowski z piekarskiej policji. – Na Alei Solidarności doszło do groźnej kolizji. Kierująca hyundaiem kobieta zjechała na przeciwległy pasa ruchu i uderzyła renault. Drugi pojazd dachował – . Tylko cudem nikt nie ucierpiał. Kierowcy byli trzeźwi.

… sprawczyni kolizji została ukarana mandatem w wysokości 500 złotych.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content