play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Piekary Śląskie

Gwałt na 14-latce w Piekarach Śląskich. Zatrzymano sprawcę

today28 maja 2021

Background

Gwałt na 14-latce w Piekarach Śląskich. Sprawca – pochodzący z Rzeszowa 23-latek, jest już zatrzymany i usłyszał zarzuty. Jego ofiarą padła 14-latka z Chorzowa, z którą sprawca umówił się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Chorzowscy policjanci zatrzymali 23-latka z Rzeszowa podejrzanego o dokonanie gwałtu na 14-latce z Chorzowa. Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Dziewczynka umówiła się ze starszym od siebie o niemal dekadę mężczyzną za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Do spotkania 14-latki z mieszkańcem Rzeszowa doszło w niedzielny wieczór w okolicach domu dziewczyny. Stamtąd sprawca zabrał dziewczynę samochodem w okolice Piekar Śląskich i to tam miało dojść do przestępstwa.

Po powrocie do domu pokrzywdzona opowiedziała o wszystkim swoim opiekunom, a ci niezwłocznie powiadomili policję. Pomimo niewielu informacji, jakie posiadała małoletnia na temat sprawcy, już w niespełna dobę został on namierzony przez chorzowskich kryminalnych.

 

Informacja o podejrzanym niezwłocznie trafiła do rzeszowskiej komendy. Dzięki współpracy z tamtejszymi policjantami sprawca został zatrzymany. Wczoraj usłyszał zarzuty. Za to przestępstwo grozi mu nawet 15-letni pobyt w więzieniu.

Źródło: Śląska Policja

Autor: Mateusz Terech


0%
Skip to content