play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Ilustrowany przewodnik po Tarnowskich Górach do wzięcia – za spacer!

today16 czerwca 2021

Background

Ilustrowany przewodnik po Tarnowskich Górach „Srebrne Miasto i jego mieszkańcy” znów można zdobyć. Wystarczy zapisać się na spacer, którego organizatorem jest Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie.

W Tarnowskich Górach jest co zwiedzać – z tego założenia wyszło Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, które niedawno zainicjowało wycieczki ekobusem po Mieście Gwarków. Podobny pomysł ma Tarnogórskie Stowarzyszanie Obywatelskie, które przygotowuje się do wspólnej wędrówki wraz z ilustrowanym przewodnikiem „Srebrne Miasto i jego mieszkańcy”.

-Spacer po Tarnowskich Górach przyjmie formę gry miejskiej z wykorzystaniem książki „Srebrne Miasto i jego mieszkańcy”. To książka autorstwa Wioletty Wojciechowskiej, która wydana została dzięki zbiórce publicznej. Dodruk udał się dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego. Spotykamy się 26 czerwca o godzinie 14.00 pod tarnogórskim ratuszem i będziemy przechadzać się po mieście jedną z tras opisanych w książce. Każda osoba, która zapisze się na zwiedzanie otrzyma od nas bezpłatny egzemplarz książki – mówi Radiu Piekary Krzysztof Bergier z Tarnogórskiego Stowarzyszania Obywatelskiego.

Ze względu na spore zainteresowanie zarówno książką, jak i spacerem – osobom, które chciałyby otrzymać bezpłatny egzemplarz, radzimy szybkie podjęcie decyzji. Zapisy przyjmowane są mailowo pod adresem kontakt@stowarzyszenieobywatelskie.pl

Fot: Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content