play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Intel Extreme Masters. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

today22 września 2022

Background

Intel Extreme Masters, czyli uczta dla miłośników gier komputerowych. Mogą już powoli szykować się do udziału, bo już niebawem rusza sprzedaż biletów.

Miłośnicy e-sportu z całego świata mogą już rozpocząć odliczanie do pierwszego wydarzenia z cyklu EPT Championship – Intel Extreme Masters, który po raz 11. odbędzie się w Katowicach.

Intel Extreme Masters – w tym roku nieco inaczej

W tym roku wydarzenie zostało kolejny raz wzbogacone o targi.

-Można śmiało powiedzieć, że e-sport jest już dzisiaj popularny, dlatego też Katowice są rozpoznawalną marką jako arena, gdzie odbywają się najważniejsze zmagania gamingowe, natomiast w przyszłym roku – oprócz rozgrywek e-sportowych – wracają targi. Targi IEM Expo to prezentacje związane nie tylko z gamingiem, ale również nowymi technologiami. To one nakręcają także rozwój turystyki biznesowej – mówi Ewa Lipka z katowickiego ratusza.

Władze podkreślają znaczenie imprezy dla rozwoju Katowic.

-Ściągnięcie do Katowic Intel Extreme Masters stało się kamieniem milowym w rozwoju miasta. Legendarny Spodek to globalna stolica esportu, a Katowice jako gospodarz IEM są rozpoznawalną marką na świecie. Nasze katowickie wydarzenie, gromadząc tysięce uczestników, stworzyło nową kategorię i stało się wzorem dla kolejnych turniejów esportowych. Jestem przekonany, że oprócz sportowych emocji czeka na nas również technologiczna uczta, gdyż do Międzynarodowego Centrum Kongresowego wraca IEM Expo! Fani esportu z całego świata mogą już teraz rozpocząć odliczanie do IEM Katowice, który odbędzie się w dniach 31 stycznia – 12 lutego 2023 roku. – przekazuje w mediach społecznościowych prezydent Katowic Marcin Krupa.

Impreza co prawda odbędzie się w środku zimy, ale nieprzypadkowo głośno o niej już teraz, bo jutro o 15.00 rusza dystrybucja biletów.

Fot. pixabay

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content