play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Interwencja konnego patrolu policji w Katowicach. Zwierzę omal nie staranowało mężczyzny!

today13 września 2021

Background

Niecodzienny finał policyjnej interwencji w Katowicach. Konny patrol omal nie staranował mężczyzny w centrum Katowic. Film z zajścia zamieszczono w Internecie.

Do groźnego zdarzenia z udziałem konnego patrolu policji doszło w Katowicach na ulicy Staromiejskiej w minioną sobotę. Wówczas w Internecie pojawił się film,  na którym przynajmniej częściowo,  widoczna jest interwencja funkcjonariuszy. Oto co na nim widać:

Jak informuje policja mundurowi podjęli działania wobec mężczyzny, po tym jak ten miał kłócić się z kobietą na ulicy. Według relacji funkcjonariuszy kierował on pod adresem kobiety liczne wulgaryzmy. Policjanci zwrócili mu uwagę, chcąc uniknąć eskalacji konfliktu. Agresor wówczas przekierował złość na mundurowych. Wtedy to przystąpili do wylegitymowania mężczyzny. Ten jednak miał nie dawać za wygraną i kontynuować zaczepki słowne względem mundurowych i konsekwentnie odmawiał okazania dokumentów a następnie zaczął uciekać w stronę ogródków piwnych.  Dopiero w tym momencie miało dojść do zajścia widocznego na filmie.

Jak podkreślają policjanci mężczyzna nie został stratowany, bo na nagraniu widać jak bez przeszkód podnosi się po upadku i kontynuuje ucieczkę.

źródło: youtube

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content