play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Jak robić zakupy i jeszcze na tym zarabiać?

today25 maja 2021

Background

Obecnie większość robiących zakupy wybiera płatności bezgotówkowe. Dlaczego? Ze względu na komfort i szybkość przeprowadzanej operacji.

Klienci postępują tak zarówno w przypadku tradycyjnych zakupów w sklepie, jak i tych w sklepach internetowych. W związku z szybkim rozwojem tej konkretnej metody płatności banki prześcigają się wręcz w ofertach dotyczących usług, które mają jeszcze ulepszyć bezgotówkową formę płatności.

Tańsze zakupy z kartą – jak to możliwe?

Kiedyś karta była jedynie zwykłym środkiem płatniczym, który przegrywał na dłuższą metę z płatnościami gotówkowymi. Czasy się jednak bardzo zmieniły i dzięki płatnościom za pomocą karty właśnie możemy coraz częściej cieszyć się również możliwością zrobienia tanich zakupów. Z usługi cashback, bo o niej właśnie mowa, możemy skorzystać zarówno podczas normalnych zakupów w sklepie, ale również podczas zamawiania rzeczy online. Służą do tego różne specjalne aplikacje. Warto skorzystać z tego rozwiązania?

Płatności bezgotówkowe to same zalety

Robimy zakupy i dostajemy częściowy zwrot środków. Czy nie brzmi to dobrze? Dzięki nowoczesnej usłudze cashback otrzymujemy możliwość otrzymania zwrotu części pieniędzy, które wydaliśmy na zakupy. Przez długi czas taki wariant był możliwy jedynie poprzez banki, ale usługa ta szybko ewoluowała i obecnie i zwrot z przeznaczonych zakupy pieniędzy otrzymamy również podczas zakupów online, używając w tym celu specjalnej aplikacji. Cashback daje szansę na częściowy zwrot kosztów za zakupy dokonane w wyselekcjonowanych placówkach. Przeważnie wraca do nas od 2 do 15% kwoty zakupów. W związku z tym do świetny interes dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez zakupów dokonanych w sieci. To wiąże się, jak widać, z pokaźnymi oszczędnościami.

Niezbędne aplikacje

Chcesz skorzystać z opcji cashback? Obecnie nie stanowi to żadnego problemu, bo ta usługa jest dostępna praktycznie bez żadnych ograniczeń. Potrzebujesz jedynie konkretnej aplikacji, która da Ci możliwość swobodnego korzystania z tego programu. Na rynku istnieje kilka takich aplikacji, więc wybór jest dość spory. Należy postawić na taką, która jest gwarancją szybkiej, łatwej i prostej obsługi. Po wybraniu aplikacji, która wzbudza największe zaufanie możesz już zacząć korzystać z tańszych zakupów wielu miejscach. Jak to dokładnie działa? Po dokonaniu konkretnej transakcji cashback błyskawicznie na naszym profilu pojawia się informacja o zwrocie cashback, który bez żadnych kłopotów możemy przelać na konto bankowe. Rosnąca liczba użytkowników programu świadczy o tym, że robienie zakupów faktycznie się opłaca i niesie za sobą realne zyski dla klientów. To rozwiązanie, bardzo popularne u naszych zachodnich sąsiadów zachęca do tzw. „smart shoppingu”. Ma to związek z rosnącą świadomością konsumentów, którzy porównując produkty, stale szukając lepszych, bardziej promocyjnych ofert, w rezultacie dokonują najlepszych cenowych wyborów.

Autor: Mateusz Terech


0%
Skip to content