play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Jak zamówić kuriera?

today27 lutego 2020

Background

Planujesz wysłanie paczki i nie wiesz, jak zamówić kuriera? Chcesz nadać rzeczy sprzedane przez internet, a może prezent dla przyjaciółki, z którą nie zobaczysz się w najbliższym czasie? Zobacz, jak przesyłać paczki krajowe kurierem DHL i zaoszczędzić.

Nadanie przesyłki kurierskiej – dostępne rozwiązania

Wysyłka prezentu lub sprzedawanych przedmiotów nie musi być skomplikowana ani kosztowna. Kuriera możesz zamówić zarówno przez telefon, jak i przez internet. Druga z wymienionych opcji jest jednak łatwiejsza i dodatkowo daje więcej możliwości. Dzięki skorzystaniu z możliwości porównania ofert kurierów możesz sprawdzić, która firma ma najkorzystniejszą cenę transportu przesyłki o określonych gabarytach i wadze.

Zamówienie kuriera telefonicznie nie jest możliwe w każdym przypadku, gdyż firmy kurierskie, zwykle oczekują przy takiej współpracy zawarcia umowy. Tego typu oferta nie jest zazwyczaj przeznaczona dla klientów indywidualnych, a jedynie biznesowych. Współpraca z firmą kurierską opłaca się w momencie, kiedy nadajesz przesyłki regularnie – np. prowadzisz sklep internetowy i wysyłasz towary do klientów.

Zamawianie kuriera online

W sytuacji, kiedy nadajesz przesyłki sporadycznie, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty platformy Furgonetka. Dzięki takiemu serwisowi możesz nadawać tanio między innymi przesyłki krajowe kurierem DHL. Platforma usług kurierskich ma w swojej ofercie wielu kurierów, dzięki czemu możesz wybrać opcję najlepiej dostosowaną do potrzeb oraz charakterystyki przesyłki – np. wagi, gabarytów lub preferowanego sposobu doręczenia. Dodatkowo korzystanie z wysyłki za pośrednictwem Furgonetki jest tanie i pozwala śledzić drogę przesyłki w specjalnej aplikacji. Nadanie paczki wymaga jedynie darmowego zarejestrowania i zalogowania się w serwisie.

Zamówienie kuriera w ten sposób trwa zaledwie 5 minut. Po zalogowaniu w serwisie Furgonetka należy kliknąć „Dodaj przesyłkę” i uzupełnić formularz nadania. Dodatkowo możesz skorzystać z opcji dodatkowych, np. pobranie przy doręczeniu lub preferowaną godzinę doręczenia. Później wystarczy spośród dostępnych firm kurierskich wybrać tę, która proponuje najkorzystniejszą ofertę, opłacić zamówienie przez internet, wydrukować etykietę przewozową i zaczekać na odbiór paczki. Kurier przyjedzie po nią do Twojego domu lub innego miejsca zaznaczonego jako adres nadania. W przypadku wyboru opcji dostarczenia przesyłki do punktu należy samodzielnie dostarczyć ją do wybranej placówki, ale możesz dzięki temu przyspieszyć nadanie bez konieczności czekania na kuriera.

Nadawaj przesyłki tanio i wygodnie z pomocą platformy usług kurierskich. Zarejestruj się w serwisie Furgonetka.

 

Artykuł zrealizowany przy współpracy z partnerem. 

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content