play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Jastrzębie-Zdrój: Napadł na kobietę, zdarł z niej ubrania i próbował zgwałcić!

today31 sierpnia 2021

Background

Jastrzębscy kryminalni po intensywnych działaniach ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o usiłowanie zgwałcenia. Teraz najbliższe 3 miesiące 31- latek spędzi w areszcie. Przestępstwo to zagrożone jest surową karą do 12 lat więzienia.

Policjanci uzyskali informację, że w okolicach osiedla 1000-lecia w Jastrzębiu-Zdroju doszło do ataku i próby zgwałcenia kobiety idącej ulicą. W ciemnym miejscu podszedł do niej napastnik, który przewrócił ją, zaczął szarpać  i zdarł z kobiety odzież. Następnie próbował on zgwałcić mieszkankę Jastrzębia-Zdroju, jednakże kobieta walczyła z napastnikiem ze wszystkich sił. Na pomoc przybył mężczyzna, który usłyszał krzyki. Agresor przestraszył się i uciekł.

Jastrzębscy policjanci od razu przystąpili do działań, mających na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy tego przestępstwa. W wyniku podjętych czynności, policjanci wytypowali mężczyznę odpowiadającego rysopisowi sprawcy i zatrzymali 31- latka. Sąd na wniosek Prokuratora Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju aresztował go na trzy miesiące.

źródło: policja 

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content