play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Wiadomości

Jastrzębie Zdrój: Damski bokser aresztowany

today11 grudnia 2020

Background

Jastrzębie Zdrój: Damski bokser aresztowany. Przysięgał miłość – a bił i się znęcał. 32-latek z Jastrzębia Zdroju aresztowany – po tym, jak atakował swoją życiową partnerkę. Dostało się także jej 12-letniemu synkowi. Kobieta w końcu uznała, że z miłości i wspólnego życia niewiele wyjdzie – i po tym, jak agresor z nożem w ręku groził jej śmiercią, powiadomiła służby. Chłopcu groził połamaniem nóg i wyrzuceniem przez okno z dziesiątego piętra. Damski bokser trafił do policyjnego aresztu, usłyszał zarzuty – a grozi mu nawet dziesięcioletnia odsiadka.

Damski bokser aresztowany. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 32-letni mężczyzna, który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją partnerką i jej 12-letnim synem. Sprawca został zatrzymany przez policjantów po kolejnej awanturze, którą wszczął w mieszkaniu. Wobec mężczyzny toczy się już postępowanie za przemoc wobec najbliższych. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Policjanci zostali powiadomieni o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął kłótnię ze swoją partnerką i jej synem. W mieszkaniu znajdowało się także 2-miesięczne niemowlę. W czasie awantury agresor pobił kobietę i groził nożem, że ją zabije. Gdy 12-letni syn kobiety chciał telefonicznie wezwać na pomoc policjantów, jemu również zagroził połamaniem rąk i nóg oraz wyrzuceniem przez okno z 10 piętra. Policjanci zatrzymali awanturnika. Mężczyzna został obezwładniony, zatrzymany i przewieziony do komendy. Agresywny jastrzębianin trafił do policyjnego aresztu.

Jak się okazało, 32-latek od dłuższego czasu znęcał się fizycznie i psychiczne nad najbliższymi. Używał wobec mundurowych wulgaryzmów oraz groził pobiciem, próbując wywierać wpływ. Toczy się już również przeciwko niemu postępowanie za przemoc stosowaną wobec najbliższych. Wczoraj oprawca usłyszał zarzuty i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za przestępstwa, których się dopuścił, grozi mu kara do 10 lat więzienia.

źródło i fot. slaska.policja.gov.pl/

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content